Arnold, New York - 2r let

zpět na výpis

Where do you study? resveratrol price in india The senior U.S. official said Kerry and Netanyahu had an "in-depth" discussion of Israeli-Palestinian peace negotiations, which resumed on July 29. The United States has said they aim to yield a peace deal within nine months, of which nearly three months have already passed.
buy celexa 10mg Zardari said he took pride in the rewriting and amendments made to the country’s constitution. Various Pakistani military dictators made changes over the years to the constitution to suit to their whims.
generic propecia online cvs The crash Saturday at San Francisco airport killed two teenage girls from China, whose bodies were found outside the wreckage, and injured dozens of others. At least two others suffered paralyzing back injuries, hospital officials said.
where can i buy xenical tablets "I can absolutely understand why JK used a pseudonym," says literary agent Jane Gregory, who co-founded the Harrogate Crime Writing Festival and the Orange Prize. "The knives were out for her, weren't they?"
purchase cozaar The total number of crew members was not available, but there were at least five U.S. citizens, including Anadarko contractors and employees of TDI Brooks International, a company based in College Station, Texas, which was contracted to do the acoustic survey of the ocean floor.

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více