Denver, New York - 2r let

zpět na výpis

The manager can venlafaxine cause high cholesterol Neither contractors nor staffers apparently maintain much documentation about their work, or even about how the contractors are being paid under a $19 million contract that could swell to $60 million in outlying years.  As the report puts it tersely, "Management is unable to verify the accuracy of reported costs."
cheap wellbutrin xl 300 The teenager is on trial accused of planning a terror attack on his former school in Loughborough, East Midlands, as well as naming his sixth form college, a local mosque, cinema and council offices as potential targets.
sudafed pe pressure and pain pregnancy "There are no winners here," said White House Press Secretary Jay Carney after Senate leaders reached a deal to fund the government until Jan. 15 and extend the debt ceiling to Feb. 7. The House and the Senate are expected to pass the deal later tonight, ending our two-week-long national nightmare.
isotretinoin 50mg The handset will be available for pre-order beginning on October 5th. ZTE will have it available by way of Amazon and “other channels” and those looking to make a purchase should be prepared to shell out $399.99. The model that is coming will bring support for GSM, which means you will be looking towards AT&T or T-Mobile for service.
cheap dilantin The work is certainly there for Senior but competition among part manufacturers is hotting up. Senior warned that customers such as Boeing and Airbus were getting tough on prices in the first half of the year and yesterday’s update said this pressure was continuing.

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více