Domingo, New York - 2r let

zpět na výpis

Wonderfull great site generic drug ventolin Flug has named Nathan Sussman, the head of research at theBank of Israel, to the MPC starting in November. He will replaceBarry Topf, senior adviser to the governor, who is stepping downat the end of October.
toprol metoprolol vasoconstriction Kerry has sought to ensure that any new peace process would have the backing of the Arab states, who, if they were to offer Israel a comprehensive peace, hold a powerful card that could provide an incentive for Israel to compromise.
is zenerx sold in stores "There is real momentum growing to finally move a structuralhousing finance reform bill that ends the Fannie and Freddiemodel of private gains and public losses," the Tennesseelawmaker said in a statement.
revatio pharmaceutical company "If this has been implemented right, every enterprise that enforces a password or PIN lock on the device will begin using the fingerprint sensor instead," said Song Chuang, Singapore-based research director at Gartner.
glucophage xr (extended release metformin) Air Products & Chemicals shares gained 4 percentpremarket after activist investor William Ackman said hisPershing Square Capital Management has acquired a 9.8 percentstake the industrial gas producer.

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více