Ernest, New York - 2r let

zpět na výpis

Which year are you in? where to buy ibuprofen in singapore "There was some concern, but we were hoping for the best, and they eventually popped up," he said. He was able to keep track of the family with the help of the Coast Guard as they were transferred from ship to ship.
order citalopram online uk American Roads said in court papers that its plan of reorganization was already approved by creditors and that it proposed August 28 as a date for the bankruptcy court in Manhattan to approve its plan.
ponga en mi camino cialis diario precio espa The U.S. attorney for the District of Puerto Rico said in a release defendants were taken into custody Thursday in Arroyo and Patillas on felony and misdemeanor charges for the illegal taking, possession and sale of endangered sea turtles and their parts for human consumption.
cheap generic finasteride uk A study from Florida State University found that when fit men eat a modest (150-calorie) nighttime snack consisting of protein or carbohydrates, they have a higher resting metabolic rate in the morning than when they consume nothing at all before bed.
aldactone 25 mg price It remains to be seen if Dell can build its storage, networking and software portfolios to vie with Hewlett Packard Co and others. Some analysts think it may be too late, since a large swathe of the corporate market has been locked up by IBM and HP.

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více