Ernie, New York - 2r let

zpět na výpis

Some First Class stamps buy cheap plendil Going forward, Keenan (now based at Macquarie University in Sydney, Australia) said he is working on a proposal to get access to data collected from even more sites around the world, including several that monitor tropical and Arctic systems.
levitra pedz Dell stockholders will receive $13.75 in cash for each share of Dell they hold, plus payment of a special cash dividend of 13 cents a share, for total consideration of $13.88 a share in cash. The agreement also guarantees the regular quarterly dividend of eight cents a share for the fiscal third quarter.
buy lamictal online Pascal Boniface replied: “It’s obviously, a big step back. We’re afraid that if the Muslim Brotherhood is driven underground then we’ll be back in the Mubarak Era without Mubarak.
tadacip india online S&P 500 futures fell 12.8 points and were below fair value, a formula that evaluates pricing by taking into account interest rates, dividends and time to expiration on the contract. Dow Jones industrial average futures lost 73 points and Nasdaq 100 futures sank 16 points.
lopressor 50 mg tablets "...as enshrined in our charter, in the event of a conflict, public interest is put ahead of shareholder interest at HKEx," Charles Li, chief executive of the exchange, wrote in a blog post on Wednesday.

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více