Janni, New York - 2r let

zpět na výpis

Insert your card jenasol royal jelly On July 17 in Washington D.C., closed-door morning and evening meetings book-ended a public session, however, offering a peek into the group’s plans -- and it’s nothing worthy of Fox Mulder’s time, explained Edward Dunlea, study director with the National Academies.
purchase lasix online Geo’s Paez said it has a long-standing record of “adhering to industry-leading standards set by independent accreditation entities” and rehabilitating prisoners with programs to help them re-enter society.
doxycycline cheap canada
All major parties will have one eye on how the eurosceptic Alternative for Germany fare in the vote, with polls indicating they are close to winning the vital 5 percent, the threshold needed for seats in the Bundestag.
buy lamotrigine uk
"That said, there are hard choices that need to be made, and she has shown a willingness in past post-election periods to tackle controversial issues like subsidy reduction, albeit with little success," Hooper added.
how to use vita ex gold tablets The so-called Special Collection Service operated from the capitals of Colombia, Venezuela, Panama, Mexico and Brazil. The newspaper said it was not known whether the alleged satellite espionage continued after 2002.

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více