Jeffrey, New York - 2r let

zpět na výpis

Where are you calling from? libido foods female South Dakota Gov. Dennis Daugaard and U.S. Sen. John Thune, R-S.D., flew over the affected areas during an aerial assessment Thursday afternoon. The state’s congressional delegation has also vowed to push ahead for quick passage of the stalled farm bill to provide immediate financial relief to ranchers.
erectomax online More than 4,000 people a year die of work-related chronic bronchitis and emphysema, though just 59 received compensation last year. And of the 221,000 cases of work-related stress, anxiety and depression last year, just 293 resulted in a payout.
tretinoin cream 0.1 reviews A Manhattan high school dean allegedly had unprotected sex with four students and sexually harassed others — constantly referring to their “big a---s,” according to a report from the Special Commissioner of Investigation.
abilify free trial voucher gst
New austerity measures are increasingly likely after thecentral government reported its fiscal deficit was 3.8 percentof gross domestic product at the end of June, already up to theend-of-year target.
seroquel zoloft overdose
A person with direct knowledge said Summers had been anadviser to Nasdaq for "a number of years," but would not be morespecific. The person asked to remain anonymous because of thesensitivity of the matter.

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více