Lukáš R., Vítkov - 29 let

zpět na výpis

Obrátil jsem se na firmu Bona fidae Adéla Dostálová se svými problémy s dluhy, které jsem nadělal jako mladý a nerozvážný v době, kdy už jsem nevěděl kudy kam, doma na mě zvonili exekutoři a z platu mi zůstávalo pár korun a oči pro pláč, vše ostatní šlo na úhradu dluhů, úroků a právníků mých věřitelů.

Dokonce mé přítelkyni, která s mými dluhy nemá nic společného exekutoři zabavili její majetek a to jsem si už řekl dost. Nechtěl jsem přijít o nově založenou rodinu a naopak jsem chtěl, aby můj život měl nějakou úroveň, a proto jsem hledal východisko jak z toho ven. To mi nabídla společnost Bona fidae s možnosti oddlužení a po té svým návrhem na zpracování oddlužení. Vyhovoval mi její lidský přístup, pružnost, rychlost a profesionalita, která se potvrdila v tom, že soud mi ve velmi krátké době oddlužení povolil, aniž by požadoval doplnění nebo jiné úpravy složitého návrhu. Toto rozhodnutí mi přineslo pohodu a klid do života bez stresů z toho, kdy se objeví exekutor a bude mi postupně zabavovat vybavení bytu před očima mé družky a naší malé dcery a také to že mi na výplatu zůstává více peněz. Toto je moje zkušenost, která třeba ovlivní a pomůže v rozhodování i někomu jinému v podobné situaci.

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více