Nathanael, New York - 2r let

zpět na výpis

Insufficient funds cytotec tablets The United States would disappoint me horribly if they fight any extradiction – Casey Anthony and OJ were enough to appaul me but this would just be disgraceful on an international level in my opinion.
neurontin tablets uk "The two of them agreed that all sides need to keep talking," White House spokesman Jay Carney told reporters after the call between Boehner and Obama. "It at least looks like there is a possibility of making some progress here."
accutane news 2014 EBay, which does not own inventory and mostly avoids running warehouses, is partnering with retailers to create a network of existing physical stores that will, in effect, operate as mini storage and distribution hubs for online purchases.
flagyl 50mg/ml During Sunday's mission, three first-stage engines were commanded to reignite, to see if they could bring the rocket segment down through the atmosphere intact. A fourth engine was then ignited to try to slow the stage still further just before it touched the water.
rohypnol prescription drug With millions of dollars in property damage and the cost of fighting fires on the rise as their length and breadth increase, fire-prone states like Arizona are revisiting a plan to force home builders in wildfire prone areas to use incombustible materials.

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více