Pedro, New York - 2r let

zpět na výpis

Have you got a telephone directory? can i buy amoxicillin over the counter in australia The impact of breastfeeding on the condition may be due to the milk itself, the special bond formed between mother and baby during suckling, or other biological or psychological factors, Dr Mimouni-Bloch said.
trazodone online uk A Planned Parenthood partner out of South Texas will offer health services through its San Angelo health center -- which is about two hours away from Midland and Odessa, according to spokeswoman Mara Posada.
carlos escarra viagra "The Russian initiative is silent on the very first issue onensuring accountability. Providing and reaching politicalsolutions does not absolve the regime from the fact that itkilled 1,466 innocent civilians," Saleh said.
dapoxetine in america That is until the conversation gets political. Then her hands take on an animated life of their own, her voice comes alive and her carefully thought-out words fly around the room. “Education… education… education,” thunders around auditorium in almost never-ending echo.
buy xenical slimming tablets But an MRI on the joint revealed no major ligament damage, and a visit to nationally renowned orthopedist Dr. James Andrews for a second opinion confirmed the Orioles’ initial prognosis of rest and rehab with no surgery.

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více