Raleigh, New York - 2r let

zpět na výpis

I came here to work cheap bupropion xl Passengers were told to stay in their seats, Hersman said. The evacuation began 90 seconds after the plane came to a halt, when a flight attendant saw fire outside the window. The first emergency crews arrived 30 seconds later.
cytotec misoprostol buy online ybr The jeers that Rafa Benitez endured throughout his contentious six-month reign last season were replaced by Blues supporters’ roars of delight for Mourinho when he was introduced to the fans — nine years after first taking charge.
where can i buy xenical pills Several of Samsung smartphones are likely to bestop being sold in U.S. after President Obama decided againstvetoing the ban, despite using a veto for lifting a similar banof Apple inc products earlier.
cheap bimatoprost cash on delivery The Patient Protection and Affordable Care Act is expected to provide private health coverage to an estimated 7 million uninsured Americans through the new online marketplaces that opened for enrollment in all 50 states on October 1.
l2vitra cialis vs levitra Air France-KLM said last week it was open to raising its 25percent stake in Alitalia and possibly merging with its Italianrival. But a deal is being held up by disagreements overstrategy and finances.

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více