Reynaldo, New York - 2r let

zpět na výpis

What do you like doing in your spare time? singulair 10 mg reviews uoa Manchester United manager David Moyes said on Monday night that he had not bid for Bale, but added: “I said at the start, when I got the job, that Manchester United would always be interested in the best players.
buy methotrexate tablets online Mexico has been battered by heavy rains and strong winds due to being hit from two sides by converging weather systems. At least 55 people have died. The government has now ordered a house-by- house census to account for everyone.
0.05 betamethasone After a dramatic three-week trial and more than 16 hours of deliberation, an all-woman jury in Sanford, Florida reached a not-guilty verdict after accepting that the 29-year-old had acted in self-defence when he shot and killed Martin.
cost of trazodone at walmart eye At $30 million, the Massachusetts fine is one of the biggest that state securities regulators have ever collected and 15 times the $2 million they fined Citigroup for improperly disclosing research on Facebook’s initial public offering. The penalty comes less than one year after the Facebook case.
generic baclofen images Officials said Cyclone Phailin, which may be the strongest storm to strike India in over a decade, is likely to hit the predominantly rural area of Gopalpur, Odisha, late Saturday (which is morning in the United States).

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více