Willy, New York - 2r let

zpět na výpis

Have you got any qualifications? amoxicillin 500mg 3 times a day “My team became trapped in that fire,” says Morris. “Afterwards I said, ‘We were lucky today.’ Someone asked how I could say that after we lost two men. I said, ‘You weren’t up there.’ Some things you have to experience to understand.”
degarelix prostate cancer In a co-ordinated diplomatic push, the Chancellor and the mayor have stressed the importance of Chinese businesses to the UK. Dismissing the concerns raised by a parliamentary committee about the national security implications of Chinese investment, Osborne said in June: “It is a personal priority of mine to increase trade links between the UK and China and I cannot emphasise enough that the UK is open to Chinese investment.”
duloxetine 60 mg buy ROSEAU, Dominica — Tropical Storm Chantal raced toward the small islands of the Lesser Antilles on Tuesday, with officials in Dominica already reporting heavy winds that ripped off the roofs of several homes.
buy bimatoprost eye drops uk TOKYO - The dollar held near a 7-1/2 month low against a basket of currencies on Tuesday as much of the U.S. government began to shut down after Congress failed to agree a compromise bill to fund government operations.
propranolol face rash Sources close to the planned listing of Royal Mail said on Friday that the company was likely to commit to a specific shareholder payout for the current financial year, as well as a general intention to distribute up to about 50% of its profits in the form of dividends in subsequent years.

Moravskoslezský kraj

Bruntál Opava Ostrava Frýdek-Místek Nový Jičín Karviná
Bruntál Opava Ostrava Nový Jičín Karviná Frýdek-Místek

Máte dotaz? Napište nám!

Aktuálně

02.10.

Jak se vyhnout rizikovým úvěrům Téměř každý třetí dospělý Čech zná ve svém okolí člověka, který si půjčil peníze od rizikového poskytovatele úvěru. Do budoucna takovému dlužníkovi přinejmenším hrozí, že úvěr draze zaplatí na poplatcích a sankcích, v horším případě může přijít ještě o mnohem víc. Připomeňme si pravidla, kde a kdy má smysl brát si úvěr a v jakých případech naopak nikdy.

zobrazit více

10.09.

Jediný podpis na směnce stačí na zničení celého života Směnečné podvody se stávají obrovským byznysem. Stačí jeden neuvážený podpis na bílém listě a neopatrný majitel může za pár měsíců zjistit, že přišel o střechu nad hlavou. Směnkou v hodnotě miliónů korun se totiž může opravdu stát i obyčejný papír, obnáší-li příslušný podpis.

zobrazit více

21.08.

Důchodci často dluží kvůli dětem. Nejvíc exekucí mají v Ostravě a Karviné Zadlužených důchodců, kterým značnou část starobní či invalidní penze spolyká exekuce, v Moravskoslezském kraji přibývá. Nejvíc jich je v Ostravě a Karviné. Nedokážou splácet úvěry, dluží za obecní poplatky, nebo je dostaly do průšvihu dluhy jejich dospělých dětí.

zobrazit více

08.03.

Rozpady manželství dělají z tisíců lidí exekuční štvance Rozpady manželství dělají z tisíců lidí štvance naháněné exekutory. Mnozí k tomu přijdou jako slepí k houslím. Jako například pětatřicetiletý manažer Jiří P. z Prahy. Jeho stále ještě manželka si vzala na truc vysokou půjčku, on o tom nevěděl, a teď mu z výplaty nezůstává téměř nic.

zobrazit více